+371 28888030   +371 28888040 info@rigasafe.lv

Pakalpojumi

Seifu īre

 

Rīgas seifi piedāvā dokumentu un vērtslietu glabāšanas pakalpojumus individuālajos seifos, nodrošinot pilnu drošību un konfidencialitāti. Seifu glabātuve atrodas Rīgas centrā. Divās speciāli aprīkotās glabātuvēs izvietoti vairāk nekā trīs tūkstoši piecu dažāda izmēra metāla seifu no 35 mm līdz 290 mm augstumā. (Seifi, cenas un izmēri).Papildus glabātuvē atrodas drošas noliktavas telpas lielgabarīta priekšmetu glabāšanai, piemēram, gleznām vai senlietām (antikvariātam). Seifa saturs ir konfidenciāls un apdrošināts. (Seifa īres noteikumi).

 

Diennakts pieeja seifam

 

Glabātuves darba laiks darba dienās no 10.00 līdz 19.00. Pēc nepieciešamības klientam ir iespējama pieeja seifam jebkurā diennakts laikā, iepriekš saskaņojot apmeklējuma laiku pa telefoniem: +371 28888030 vai +371 28888040. Minētais pakalpojums tiek apmaksāts atsevišķi saskaņā ar noteiktiem tarifiem.

 

The deal box

Drošai darījuma nodrošināšanai partneri izīrē seifu, noslēdzot trīspusēju līgumu, seifā tiek novietots darījuma priekšmets, piemēram, naudas līdzekļi, dokumenti, vērtības un tml. Atslēgas no seifa tiek nodotas «Rīgas seifi» glabāšanai līdz darījuma beigām. «Rīgas seifi» darījumā ir garants. Pēc darījuma līguma nosacījumu izpildes (dokumentu iesniegšanas saskaņā ar trīspusējā līguma nosacījumiem), atslēgas no seifa tiek nodotas vienam no partneriem, kuram ir tiesības izmantot seifu līdz apmaksātā termiņa beigām uz vispārējiem Seifu īres noteikumiem.

Transfērs ar apsardzi

 

Ja klientam nepieciešams transportēt uz seifu glabātuvi vai no seifu glabātuves vērtslietas, paņemt tās no seifa uz mājām, tad pēc iepriekšējas saskaņošanas ar menedžeri ir iespējams pasūtīt pakalpojumu transfērs ar apsardzi. Pakalpojuma cena tiek atrunāta atsevišķi katram gadījumam un ir atkarīga no apsardzes veida, auto specifikas un attāluma.

 

Pārrunu telpa

 

Seifu glabātuvē atrodas pārrunu telpas, aprīkotas ar mūsdienīgu ofisa tehniku. Piemēram, ja klients plāno parakstīt dokumentus pirms to ievietošanas seifā vai ir plānotas konfidenciālas pārrunas, šim mērķim ir iespēja izīrēt Business room. Rīgas seifi garantē jūsu pārrunu konfidencialitāti. Pārrunu telpās videonovērošana netiek veikta. Pārrunu telpu īrei nepieciešams iepriekš saskaņot jums vēlamo laiku ar menedžeri pa telefoniem: +371 28888030 vai +371 28888040.